Landesponyturnier München-Riem
Preis der Versicherungskammer Bayern
|
Juryleden |
Michael Schmidt Manfred Grohs |
02
1
GER
Katrin Preiss
RFV Taufkirchen-Vils e.V.
RFV Taufkirchen-Vils e.V.
208
02
2
GER
Sophie Ullrich
RFV Taufkirchen-Vils e.V.
RFV Taufkirchen-Vils e.V.
116
GWH Nobilis
W / NF / B / 2005 / Anydale Nico / Alibaba / 103JN45 / E: Ullrich,Sophie / F: Gest³t Wagner,
Details
W / NF / B / 2005 / Anydale Nico / Alibaba / 103JN45 / E: Ullrich,Sophie / F: Gest³t Wagner,
02
3
GER
Carina Zellner
Verein Pffrd. Dachau e.V.
Verein Pffrd. Dachau e.V.
160
Meisterhof's Mad Max
H / Wel.D / FhLH / 2005 / H-S Marius / Degla Country Flyer / E: Huttner,Marion / F: Nutz,Rupert
Details
H / Wel.D / FhLH / 2005 / H-S Marius / Degla Country Flyer / E: Huttner,Marion / F: Nutz,Rupert
02
4
GER
Niomi Traub
Pffrd. im Rupertiwinkel e.V.
Pffrd. im Rupertiwinkel e.V.
030
Cadillac 46
W / NF / B / 2004 / Cassedy / Alibaba / 102ZW32 / E: Gropper,Friederike / F: Wagner,Eugen
Details
W / NF / B / 2004 / Cassedy / Alibaba / 102ZW32 / E: Gropper,Friederike / F: Wagner,Eugen
01
5
GER
Louisa Petersen
RFV Weilheimer Pffrd. e.V.
RFV Weilheimer Pffrd. e.V.
279
01
6
GER
Victoria Steininger
RFV Markt Schwaben e.V.
RFV Markt Schwaben e.V.
182
Nugget 76
W / DR / F / 2005 / Navajo / Condor II / 104FC14 / E: Steininger,Birgit / F: Geffken,Jens
Details
W / DR / F / 2005 / Navajo / Condor II / 104FC14 / E: Steininger,Birgit / F: Geffken,Jens
01
7
GER
Katharina Dell
RV Selmerhof-Pliening e.V.
RV Selmerhof-Pliening e.V.
083
Dr. Diesel
W / DR / F / 2007 / Dow Jones / Melle Jerome / E: Dell,Stephan / F: Assmann,Gerhard
Details
W / DR / F / 2007 / Dow Jones / Melle Jerome / E: Dell,Stephan / F: Assmann,Gerhard
01
8
GER
Clara Seidel
RA München e.V.
RA München e.V.
287
Nobelheld
W / DR / B / 2004 / Nibelungenheld II / Leicester / 103GT63 / E: Seidel, Clara / F: Kramer, Wolrad
Details
W / DR / B / 2004 / Nibelungenheld II / Leicester / 103GT63 / E: Seidel, Clara / F: Kramer, Wolrad
25
9
GER
Kerstin Hanft
RFV Grafenrheinfeld e.V.
RFV Grafenrheinfeld e.V.
099
For Pleasure Junior
W / DR / Df / 2008 / For Kids Only / Magnum / E: P³ttner,Petra / F: Wrede,Rike
Details
W / DR / Df / 2008 / For Kids Only / Magnum / E: P³ttner,Petra / F: Wrede,Rike
25
10
GER
Veronika Leis
Pffrd. Frankenhöhe e.V.
Pffrd. Frankenhöhe e.V.
161
Mellimaras Sansibar
W / NF / B / 2005 / Sir Durk / Maritim I / E: Berner-Leis,Maria / F: Schmoranz,Stefanie
Details
W / NF / B / 2005 / Sir Durk / Maritim I / E: Berner-Leis,Maria / F: Schmoranz,Stefanie
25
11
GER
Valentina Poschner
RFV Bad Windsheim e.V.
RFV Bad Windsheim e.V.
127
25
12
GER
Larissa Mühling
PSG Bayreuth e.V.
PSG Bayreuth e.V.
200
Pia 771
S / DR / B / 2004 / Principal Boy / Durello / 104IZ53 / E: M³hling,Larissa / F: Schulze,Heinrich
Details
S / DR / B / 2004 / Principal Boy / Durello / 104IZ53 / E: M³hling,Larissa / F: Schulze,Heinrich
26
13
GER
Cheyenne Thun
RG Bayreuth-Geigenreuth e.V.
RG Bayreuth-Geigenreuth e.V.
302
Pacific Boy
W / DR / Df / 2008 / Top Nonstop / 104MV56 / E: Thun und Hohenstein Veit, Klaus Gra / F: Hunke, Helmut
Details
W / DR / Df / 2008 / Top Nonstop / 104MV56 / E: Thun und Hohenstein Veit, Klaus Gra / F: Hunke, Helmut
26
14
GER
Janina Wesner
RFV Obernburg e.V.
RFV Obernburg e.V.
256
Validos Son
W / DR / R / 2002 / Valido / El Beauty / AUT40983 / E: Wesner-Kempf,Ingrid / F: Schmitz,Friedrich
Details
W / DR / R / 2002 / Valido / El Beauty / AUT40983 / E: Wesner-Kempf,Ingrid / F: Schmitz,Friedrich
26
15
GER
Leonie Moron
RC Nürnberg e.V.
RC Nürnberg e.V.
244
26
16
GER
Romina Berr
RC Nürnberg e.V.
RC Nürnberg e.V.
113
Greenwood Rascal
H / NF / B / 1995 / Kantje's Ronaldo / Axceen Djordy / LUX00391 / E: Berr,Ute / F: Niederlande,
Details
H / NF / B / 1995 / Kantje's Ronaldo / Axceen Djordy / LUX00391 / E: Berr,Ute / F: Niederlande,
14
17
GER
Emma Rock
RFV Marktoberdorf e.V.
RFV Marktoberdorf e.V.
082
Douglas Dundee
H / DR / Palom / 2000 / Douglas / Hamrik's Golden Arak / E: Rock,Sandra / F: F³rst,Antonia
Details
H / DR / Palom / 2000 / Douglas / Hamrik's Golden Arak / E: Rock,Sandra / F: F³rst,Antonia
14
18
GER
Felix Herzog
RTG Obere Mühle e.V.
RTG Obere Mühle e.V.
243
Sunny Side Up 8
H / DR / Db / 2005 / Welcome Sympatico / Donauwind / E: Herzog,Felix / F: Colell-Solle,Angela
Details
H / DR / Db / 2005 / Welcome Sympatico / Donauwind / E: Herzog,Felix / F: Colell-Solle,Angela
14
19
GER
Julia Könis
RFV Ottobeuren e.V.
RFV Ottobeuren e.V.
045
14
20
GER
Doreen Rudolf
RFV Ottobeuren e.V.
RFV Ottobeuren e.V.
126
Janis Joplin 3
S / DR / Palom / 2007 / Alibaba / Le Tigre AA / E: Rudolf,Maike / F: Wagner,Ingrid
Details
S / DR / Palom / 2007 / Alibaba / Le Tigre AA / E: Rudolf,Maike / F: Wagner,Ingrid
12
21
GER
Ann-Sophie Seidl
Hallertauer RFV Rohr e.V.
Hallertauer RFV Rohr e.V.
254
Twyx
W / DR / Df / 2006 / Top Anthony I / Gamblers Star / 104CC10 / E: Seidl,Ann-Sophie / F: Hahn,Sascha
Details
W / DR / Df / 2006 / Top Anthony I / Gamblers Star / 104CC10 / E: Seidl,Ann-Sophie / F: Hahn,Sascha
12
22
GER
Maxima Wunderlich
Hallertauer RFV Rohr e.V.
Hallertauer RFV Rohr e.V.
007
12
23
GER
Luis Jobst
Hallertauer RFV Rohr e.V.
Hallertauer RFV Rohr e.V.
139
Laika 495
S / DR / R / 2004 / Black Dancer / Unbekannt / 103NU87 / E: Jobst Dr.,Sabine / F: Fortwengel,Dietmar
Details
S / DR / R / 2004 / Black Dancer / Unbekannt / 103NU87 / E: Jobst Dr.,Sabine / F: Fortwengel,Dietmar
12
24
GER
Charlin Zehetbauer
RFV St.G. Geisenhausen e.V.
RFV St.G. Geisenhausen e.V.
157
Marek 66
W / DR / B / 2005 / Messino / Marcello / 103WT29 / E: Sailstorfer Dr.,Renate / F: Uhlemann,Lothar
Details
W / DR / B / 2005 / Messino / Marcello / 103WT29 / E: Sailstorfer Dr.,Renate / F: Uhlemann,Lothar
15
25
GER
Teresa Merk
RFV Altusried e.V.
RFV Altusried e.V.
255
Valentino 296
H / DR / B / 2002 / Van Gogh R / Night-Power / E: Merk,Teresa / F: Pieper,Bernhard
Details
H / DR / B / 2002 / Van Gogh R / Night-Power / E: Merk,Teresa / F: Pieper,Bernhard
15
26
GER
Hannah Wieser
SV Holzheim 1947 Abt.Reiten e.V.
SV Holzheim 1947 Abt.Reiten e.V.
276
15
27
GER
Vera Kober
PSV Bleichen e.V
PSV Bleichen e.V
065
15
28
GER
Julia Maier
SVG Langerringen Abt. Reiten e.V.
SVG Langerringen Abt. Reiten e.V.
091
13
29
GER
Celina Vetter
RFV Pffrd. Fuchsenhof e.V.
RFV Pffrd. Fuchsenhof e.V.
140
Lamborghini vom Vilstal
H / DR / FSchi / 2007 / Schoenbrunn Lario / Estawan Ibn Estopa ox / E: Fuchsenhof GbR, / F: Donaubauer,Claudia
Details
H / DR / FSchi / 2007 / Schoenbrunn Lario / Estawan Ibn Estopa ox / E: Fuchsenhof GbR, / F: Donaubauer,Claudia
13
30
GER
Lara-Marie Juraske
RFr. Höcking-Landau e.V.
RFr. Höcking-Landau e.V.
098
Fiorello 107
W / DR / B / 2001 / Fiorello / Colonel / 103VK82 / E: Juraske,Christof / F: M³ller,Peter
Details
W / DR / B / 2001 / Fiorello / Colonel / 103VK82 / E: Juraske,Christof / F: M³ller,Peter
13
31
GER
Anna Zirngibl
TG Rennbahn Straubing e.V.
TG Rennbahn Straubing e.V.
268
Zitnas Vivaldi
W / DR / Schwb / 2002 / Vento / Donnerkiel / E: Flessa,Monika / F: Gerstmaier Dr.,Christine
Details
W / DR / Schwb / 2002 / Vento / Donnerkiel / E: Flessa,Monika / F: Gerstmaier Dr.,Christine
13
32
GER
Selina Vandieken
RFV Straubing-Oberpiebing e.V.
RFV Straubing-Oberpiebing e.V.
119
www.equi-score.com is een platform exclusief voor publicatie van resultaten. Het posten van de resultaten en de bijbehorende controle op juistheid is de exclusieve verantwoordelijkheid van de betreffende organisator of aanbieder van start- en resultatenlijsten. and the correctness of the data is at the result service provider. If you have question please contact
the service provider.