Springturnier Göttingen- Holtensen
GP: Chinarestaurant Pagoda, Göttingen
|
Juryleden |
Anja Henne Gundula Fischer |
12 Team Mixes
1
GER
Florian Habermann
RV Barwedel u.U. e.V.
RV Barwedel u.U. e.V.
443
Indorado 3
W / Old / B / 2007 / C-Indoctro / Silvio I / E: Lüning,Dr. Hans-Ulrich / F: Lüning,Dr. Hans-Ulrich
Details
W / Old / B / 2007 / C-Indoctro / Silvio I / E: Lüning,Dr. Hans-Ulrich / F: Lüning,Dr. Hans-Ulrich
12 Team Mixes
2
GER
Alexandra Schulze
RFV Wittingen e. V.
RFV Wittingen e. V.
361
Escada As
S / Hann / Db / 2004 / El Bundy I / Wonderland / E: Schulze,Alexandra / F: Lilje,Wilfried
Details
S / Hann / Db / 2004 / El Bundy I / Wonderland / E: Schulze,Alexandra / F: Lilje,Wilfried
12 Team Mixes
3
GER
Mandy Reitmeier
RFV Päse e.V.
RFV Päse e.V.
467
La Loona 4
S / Hann / Df / 2004 / Laptop / Dinar / E: Reitmeier,Mandy / F: Scharnhorst,Christel
Details
S / Hann / Df / 2004 / Laptop / Dinar / E: Reitmeier,Mandy / F: Scharnhorst,Christel
12 Team Mixes
4
GER
Jessica Tesche
RFV Königslutter u.U. e.V.
RFV Königslutter u.U. e.V.
702
Santino S 2
W / Hann / Db / 2004 / San Brasil / Graf Grannus / E: Tesche,Jessica / F: Schaper,Sarah
Details
W / Hann / Db / 2004 / San Brasil / Graf Grannus / E: Tesche,Jessica / F: Schaper,Sarah
10 Team Eichsfeld 2016
5
GER
Gina Rittmeier
RV St. Georg Nesselröden e. V.
RV St. Georg Nesselröden e. V.
431
Henry D` Hermes WM
W / Holst / Schi / 2009 / Hermes D'Authieux AA / Corrado II / E: Rittmeier,Gina / F: Werner-Mohr,Bernd
Details
W / Holst / Schi / 2009 / Hermes D'Authieux AA / Corrado II / E: Rittmeier,Gina / F: Werner-Mohr,Bernd
10 Team Eichsfeld 2016
6
GER
Lara Sophie Klaproth
Duderstädter Rcl. 78 e.V.
Duderstädter Rcl. 78 e.V.
339
Dree Böken's Diarados
H / Hann / 2009 / Diarado / Julio Mariner xx / E: Zuchthof Dree Böken KG, / F: Zuchthof Dree Böken KG,
Details
H / Hann / 2009 / Diarado / Julio Mariner xx / E: Zuchthof Dree Böken KG, / F: Zuchthof Dree Böken KG,
10 Team Eichsfeld 2016
7
GER
Lucy Conrady
Duderstädter Rcl. 78 e.V.
Duderstädter Rcl. 78 e.V.
410
Gisell 11
S / Old / R / 2003 / Sir Oldenburg / Grafenstein / E: Jünemann,Hubert / F: Diedrich,Bodo
Details
S / Old / R / 2003 / Sir Oldenburg / Grafenstein / E: Jünemann,Hubert / F: Diedrich,Bodo
10 Team Eichsfeld 2016
8
GER
Fabian Gropengießer
RV Hardenberg e. V.
RV Hardenberg e. V.
078
Calina G
S / OS / F / 2010 / Crazy true Colour / Skippy II / E: ZG Gropengießer,Frank u.Fabian / F: ZG Groppengießer,Wilhelm u. Sabi
Details
S / OS / F / 2010 / Crazy true Colour / Skippy II / E: ZG Gropengießer,Frank u.Fabian / F: ZG Groppengießer,Wilhelm u. Sabi
04 Team Pegasus Reitsport
9
GER
Nira Stute
RFV Königslutter u.U. e.V.
RFV Königslutter u.U. e.V.
456
Jupi Jupi Jej
S / OS / B / 2009 / Juriste du Defey / Lansing / E: Stute,Nira / F: Haber,Dr. Peter
Details
S / OS / B / 2009 / Juriste du Defey / Lansing / E: Stute,Nira / F: Haber,Dr. Peter
04 Team Pegasus Reitsport
10
GER
Meike Wolfschmitt
RV Liebenburg e. V.
RV Liebenburg e. V.
001
A crazy Little Lady Gaga
S / Holst / Db / 2005 / Acodetto I / Landgraf I / E: Wolfschmitt,Alexander / F: Rohde,Wolfgang
Details
S / Holst / Db / 2005 / Acodetto I / Landgraf I / E: Wolfschmitt,Alexander / F: Rohde,Wolfgang
04 Team Pegasus Reitsport
11
GER
Kilian Clemens Ehlers
RV Liebenburg e. V.
RV Liebenburg e. V.
803
04 Team Pegasus Reitsport
12
GER
Söhnke Wenzel
RG Pegasus Göttingen e. V.
RG Pegasus Göttingen e. V.
062
07 Team Pernar Optik
13
GER
Karolin Borchert
RG Kreiensen-Rittierode e.V.
RG Kreiensen-Rittierode e.V.
109
Capitana 6
S / Hess / B / 2003 / Catano / Silvio I / 103RN22 / E: Borchert,Karolin / F: Rinne,Fritz
Details
S / Hess / B / 2003 / Catano / Silvio I / 103RN22 / E: Borchert,Karolin / F: Rinne,Fritz
07 Team Pernar Optik
14
GER
Aurelia-Sophie Weimann
Ländl. RFV Moringen u.U. e.V.
Ländl. RFV Moringen u.U. e.V.
322
Desteny 94
S / Grpf.o.R / B / 2010 / Unbekannt / Fishermans Friend / E: Weißkittel,Jörg / F: Weißkittel,Jörg
Details
S / Grpf.o.R / B / 2010 / Unbekannt / Fishermans Friend / E: Weißkittel,Jörg / F: Weißkittel,Jörg
07 Team Pernar Optik
15
GER
Mylene Nückel
RV Weser-Solling e.V.
RV Weser-Solling e.V.
398
07 Team Pernar Optik
16
GER
Niels von Hirschheydt
RV Hardenberg e. V.
RV Hardenberg e. V.
489
Latino 303
W / Hann / B / 2003 / Le Primeur / Graditz / E: Klaaßen-Lotz,Sibylle / F: Radzinski,Ehrfried
Details
W / Hann / B / 2003 / Le Primeur / Graditz / E: Klaaßen-Lotz,Sibylle / F: Radzinski,Ehrfried
01 Team PSV Weyhausen
17
GER
Milena Bärensprung
PSV Pferdefreunde Weyhausen e. V.
PSV Pferdefreunde Weyhausen e. V.
252
Conan 23
W / Westf / Db / 2004 / Cassone / Wendekreis / E: Bõrensprung,Milena / F: Baudach,Ralf
Details
W / Westf / Db / 2004 / Cassone / Wendekreis / E: Bõrensprung,Milena / F: Baudach,Ralf
01 Team PSV Weyhausen
18
GER
Hauke Oetjens
PSV Pferdefreunde Weyhausen e. V.
PSV Pferdefreunde Weyhausen e. V.
699
01 Team PSV Weyhausen
19
GER
Chiara Maria Probst
PSV Pferdefreunde Weyhausen e. V.
PSV Pferdefreunde Weyhausen e. V.
326
01 Team PSV Weyhausen
20
GER
Franziska Schoke
PSV Pferdefreunde Weyhausen e. V.
PSV Pferdefreunde Weyhausen e. V.
147
Cash 212
W / Hann / Db / 2007 / Carabas / Lanciano / E: Schoke,Franziska / F: Zuchthof Bauer,
Details
W / Hann / Db / 2007 / Carabas / Lanciano / E: Schoke,Franziska / F: Zuchthof Bauer,
www.equi-score.com is een platform exclusief voor publicatie van resultaten. Het posten van de resultaten en de bijbehorende controle op juistheid is de exclusieve verantwoordelijkheid van de betreffende organisator of aanbieder van start- en resultatenlijsten. and the correctness of the data is at the result service provider. If you have question please contact
the service provider.