Kreismeisterschaften 2017 in Valdorf
Preis der Fa. K&K, häuslicher Senioren und Krankenpflegedienst
|
05 Bnde I
1
GER
Kim Pia Bergmann
RV Bünde e.V.
RV Bünde e.V.
498
Quirrel
W / DSP / B / 2008 / Quintender / Champ of Class / E: Bergmann,Kim Pia / F: Windisch,Gerald
Details
W / DSP / B / 2008 / Quintender / Champ of Class / E: Bergmann,Kim Pia / F: Windisch,Gerald
05 Bnde I
2
GER
Julia-Janine Beckmann
RV Bünde e.V.
RV Bünde e.V.
153
Chico mi Corazón
W / Württ / Df / 2008 / Ciacomo / Achill-Libero H / E: Beckmann,Julia-Janine / F: Ladewig,Tobias
Details
W / Württ / Df / 2008 / Ciacomo / Achill-Libero H / E: Beckmann,Julia-Janine / F: Ladewig,Tobias
05 Bnde I
3
GER
Heike Schröder
RV Bünde e.V.
RV Bünde e.V.
553
St.Pauli L
W / Old / B / 2009 / Sandro Hit / Rouletto / E: Wittig,Jessica / F: Lampe,Hans-Peter
Details
W / Old / B / 2009 / Sandro Hit / Rouletto / E: Wittig,Jessica / F: Lampe,Hans-Peter
12 RV von Bismarck Exter III
4
GER
Jan Obermowe
RFV v. Bismarck Exter e.V.
RFV v. Bismarck Exter e.V.
200
Conrad 89
H / Hann / B / 2007 / Contendro I / Graf Top / E: Obermowe,Hans-Herbert / F: Döpkens,Albert
Details
H / Hann / B / 2007 / Contendro I / Graf Top / E: Obermowe,Hans-Herbert / F: Döpkens,Albert
12 RV von Bismarck Exter III
5
GER
Markus Tschischke
RFV v. Bismarck Exter e.V.
RFV v. Bismarck Exter e.V.
373
Lachia
S / Old / Df / 2011 / Duke of Hearts xx / Landor S / E: Janssen,Antje / F: Lück,Dr. Rolf
Details
S / Old / Df / 2011 / Duke of Hearts xx / Landor S / E: Janssen,Antje / F: Lück,Dr. Rolf
12 RV von Bismarck Exter III
6
GER
Louis-Fynn Tschischke
RFV v. Bismarck Exter e.V.
RFV v. Bismarck Exter e.V.
384
Landmarie 2
S / Old / B / 2005 / Landcapitol / Democraat / 104QJ71 / E: Böckmann,Simone / F: Böckmann,Roger
Details
S / Old / B / 2005 / Landcapitol / Democraat / 104QJ71 / E: Böckmann,Simone / F: Böckmann,Roger
12 RV von Bismarck Exter III
7
GER
Franziska-Caroline Krstic
RFV v. Bismarck Exter e.V.
RFV v. Bismarck Exter e.V.
113
Cassina Quinar
S / Holst / Schwb / 2010 / Cancara / Quinar / E: Krstic,Franziska-Caroline / F: Plock,Frank
Details
S / Holst / Schwb / 2010 / Cancara / Quinar / E: Krstic,Franziska-Caroline / F: Plock,Frank
14 RV Fridericus Rex Valdorf III
8
GER
Nora Kreideweiß
RFV Fridericus Rex Valdorf e.V.
RFV Fridericus Rex Valdorf e.V.
124
Celena 7
S / Westf / B / 2012 / Capistrano / Playmate xx / E: Griese,Janina / F: Schröder,Janina
Details
S / Westf / B / 2012 / Capistrano / Playmate xx / E: Griese,Janina / F: Schröder,Janina
14 RV Fridericus Rex Valdorf III
9
GER
Stefanie Willer
RFV Fridericus Rex Valdorf e.V.
RFV Fridericus Rex Valdorf e.V.
170
14 RV Fridericus Rex Valdorf III
10
GER
Anke Schürmann
RFV Fridericus Rex Valdorf e.V.
RFV Fridericus Rex Valdorf e.V.
240
De Leona
S / Holst / B / 2008 / De Chirico / Cor de la Bryere / E: Schürmann,Anke / F: HERRMANN,ACHIM
Details
S / Holst / B / 2008 / De Chirico / Cor de la Bryere / E: Schürmann,Anke / F: HERRMANN,ACHIM
14 RV Fridericus Rex Valdorf III
11
GER
Birgit Janowitz
RFV Fridericus Rex Valdorf e.V.
RFV Fridericus Rex Valdorf e.V.
327
Graf PoggenhofLB
W / SAnha / B / 1996 / Germany / Friederic.Rex / E: Bentz,Lothar / F: Bentz,Lothar
Details
W / SAnha / B / 1996 / Germany / Friederic.Rex / E: Bentz,Lothar / F: Bentz,Lothar
08 RV von Ltzow Herford II
12
GER
Laura Stühmeier
RFV von Lützow Herford e. V.
RFV von Lützow Herford e. V.
398
Lintana 2
S / Westf / B / 2009 / Linton / Conceicao / E: Stühmeier,Laura / F: Brinkmann,Wolfgang
Details
S / Westf / B / 2009 / Linton / Conceicao / E: Stühmeier,Laura / F: Brinkmann,Wolfgang
08 RV von Ltzow Herford II
13
GER
Jana Hebrock
RFV von Lützow Herford e. V.
RFV von Lützow Herford e. V.
222
Cruise Missile 2
S / Holst / B / 2011 / Cormint / Acord II / E: Kölle,Dr. Heike / F: Dethlefs,Max
Details
S / Holst / B / 2011 / Cormint / Acord II / E: Kölle,Dr. Heike / F: Dethlefs,Max
08 RV von Ltzow Herford II
14
GER
Stephanie Seliger
RFV von Lützow Herford e. V.
RFV von Lützow Herford e. V.
403
Ljubljana 6
S / Hann / B / 2009 / Londontime / Don Bosco / E: Seliger,Stephanie / F: Wilmsmeier,Helmut
Details
S / Hann / B / 2009 / Londontime / Don Bosco / E: Seliger,Stephanie / F: Wilmsmeier,Helmut
08 RV von Ltzow Herford II
15
GER
Lisa Fischerbock
RFV von Lützow Herford e. V.
RFV von Lützow Herford e. V.
172
Cleopatra 221
S / Holst / Schi / 2007 / Cassus / Acorado I / E: Fischerbock,Marcus / F: Düstersiek,Christine
Details
S / Holst / Schi / 2007 / Cassus / Acorado I / E: Fischerbock,Marcus / F: Düstersiek,Christine
11 RV von Bismarck Exter II
16
GER
Jana Kortkamp
RFV v. Bismarck Exter e.V.
RFV v. Bismarck Exter e.V.
140
Charly 1539
S / Westf / B / 2009 / Chardon / Lasino / E: Kortkamp,Jana / F: ZG Schõfers,Helmut u.Robert
Details
S / Westf / B / 2009 / Chardon / Lasino / E: Kortkamp,Jana / F: ZG Schõfers,Helmut u.Robert
11 RV von Bismarck Exter II
17
GER
Jolene Laker
RFV v. Bismarck Exter e.V.
RFV v. Bismarck Exter e.V.
528
Schnehwittchen
S / Hann / Df / 2007 / Stakkato / Lamoureux I / E: Wrachtrup,Lynn / F: Düstersiek,Christine
Details
S / Hann / Df / 2007 / Stakkato / Lamoureux I / E: Wrachtrup,Lynn / F: Düstersiek,Christine
11 RV von Bismarck Exter II
18
GER
Nele Hohmeier
RFV v. Bismarck Exter e.V.
RFV v. Bismarck Exter e.V.
178
11 RV von Bismarck Exter II
19
GER
Sabrina Wieggrebe
RFV v. Bismarck Exter e.V.
RFV v. Bismarck Exter e.V.
475
Q-Grantinus V
W / Hann / B / 2011 / Quaid I / Grannus / E: Begemann,Roswitha u. Werner / F: Vehlber,Friedhelm
Details
W / Hann / B / 2011 / Quaid I / Grannus / E: Begemann,Roswitha u. Werner / F: Vehlber,Friedhelm
02 RV Fridericus Rex Valdorf II
20
GER
Marina Wehmeier
RFV Fridericus Rex Valdorf e.V.
RFV Fridericus Rex Valdorf e.V.
106
Casperclaus
W / Rhld / Schi / 2010 / Congress / Calido I / E: Wehmeier,Marina / F: Ophey,Georg
Details
W / Rhld / Schi / 2010 / Congress / Calido I / E: Wehmeier,Marina / F: Ophey,Georg
02 RV Fridericus Rex Valdorf II
21
GER
Kristin Sigges
RFV Fridericus Rex Valdorf e.V.
RFV Fridericus Rex Valdorf e.V.
507
02 RV Fridericus Rex Valdorf II
22
GER
Claudia Quandt
RFV Fridericus Rex Valdorf e.V.
RFV Fridericus Rex Valdorf e.V.
244
Desperado L
H / Hann / B / 2002 / Drosselklang II / Wagner / E: Lüking,Gerhard / F: Lüking,Gerhard
Details
H / Hann / B / 2002 / Drosselklang II / Wagner / E: Lüking,Gerhard / F: Lüking,Gerhard
02 RV Fridericus Rex Valdorf II
23
GER
Sabine Flörkemeier
RFV Fridericus Rex Valdorf e.V.
RFV Fridericus Rex Valdorf e.V.
177
Clüth
W / Holst / B / 2008 / Cassini II / Contender / 104JV56 / E: Flörkemeier,Sabine / F: Pörtner,Heinrich
Details
W / Holst / B / 2008 / Cassini II / Contender / 104JV56 / E: Flörkemeier,Sabine / F: Pörtner,Heinrich
13 RV von Derfflinger Schwarzenmoor I
24
GER
Alica Pricken
RFV v Derfflinger Schwarzenmoor-Fal
RFV v Derfflinger Schwarzenmoor-Fal
390
Legolas 126
W / Württ / B / 2005 / Lancino de L / Come On / E: Pricken,Alica / F: ZG Schuster, Klaus u.Edwin,
Details
W / Württ / B / 2005 / Lancino de L / Come On / E: Pricken,Alica / F: ZG Schuster, Klaus u.Edwin,
13 RV von Derfflinger Schwarzenmoor I
25
GER
Lynn Hemeier
RFV v Derfflinger Schwarzenmoor-Fal
RFV v Derfflinger Schwarzenmoor-Fal
125
13 RV von Derfflinger Schwarzenmoor I
26
GER
Louisa Marie Kölling
RFV v Derfflinger Schwarzenmoor-Fal
RFV v Derfflinger Schwarzenmoor-Fal
600
03 RV Graf H„seler Wallenbrck I
27
GER
Luisa Schönbeck
RFV Graf Haeseler Wallenbrück e.V.
RFV Graf Haeseler Wallenbrück e.V.
627
Chaka Zulu 6
H / Rhld / RkaSc / 2010 / Congress / Weltruf / E: Schönbeck,Ute / F: Schulte-Böcker,Walther
Details
H / Rhld / RkaSc / 2010 / Congress / Weltruf / E: Schönbeck,Ute / F: Schulte-Böcker,Walther
03 RV Graf H„seler Wallenbrck I
28
GER
Nils Vehorn
RFV Graf Haeseler Wallenbrück e.V.
RFV Graf Haeseler Wallenbrück e.V.
143
Chasterway
W / Holst / Schi / 2006 / Calato / Alcatraz / E: Vehorn,Nils / F: von Drathen,Hermann
Details
W / Holst / Schi / 2006 / Calato / Alcatraz / E: Vehorn,Nils / F: von Drathen,Hermann
03 RV Graf H„seler Wallenbrck I
29
GER
Vivien Friske
RFV Graf Haeseler Wallenbrück e.V.
RFV Graf Haeseler Wallenbrück e.V.
633
03 RV Graf H„seler Wallenbrck I
30
GER
Alexander Isaak
RFV Graf Haeseler Wallenbrück e.V.
RFV Graf Haeseler Wallenbrück e.V.
162
Cindy Girl 2
S / Westf / B / 2008 / Call him top / Kolibri / E: Böttcher,Andreas / F: Böttcher,Andreas
Details
S / Westf / B / 2008 / Call him top / Kolibri / E: Böttcher,Andreas / F: Böttcher,Andreas
07 RV von Ltzow Herford I
31
GER
Isabell Seliger
RFV von Lützow Herford e. V.
RFV von Lützow Herford e. V.
535
Shakiro PJ
W / Hann / B / 2006 / Stakkato / Pino Colado / E: Franke,Irmela / F: Jacobs,Dr. Bonny-Jasmin
Details
W / Hann / B / 2006 / Stakkato / Pino Colado / E: Franke,Irmela / F: Jacobs,Dr. Bonny-Jasmin
07 RV von Ltzow Herford I
32
GER
Anna Gries
RFV von Lützow Herford e. V.
RFV von Lützow Herford e. V.
249
Dinah 36
S / Westf / F / 2007 / Daddy Cool / Pinocchio / E: Gries,Petra / F: Klasing,Dietmar
Details
S / Westf / F / 2007 / Daddy Cool / Pinocchio / E: Gries,Petra / F: Klasing,Dietmar
07 RV von Ltzow Herford I
33
GER
Pia Mahnecke
RFV von Lützow Herford e. V.
RFV von Lützow Herford e. V.
012
07 RV von Ltzow Herford I
34
GER
Ronja Noelle Behrendt
RFV von Lützow Herford e. V.
RFV von Lützow Herford e. V.
064
Calotta GS
S / Westf / Schwb / 2010 / Chicos Son / Playmate xx / E: Behrendt,Gundel / F: Schröder,Gerhard
Details
S / Westf / Schwb / 2010 / Chicos Son / Playmate xx / E: Behrendt,Gundel / F: Schröder,Gerhard
10 RV von Bismarck Exter I
35
GER
Viktoria Bohlmeier
RFV v. Bismarck Exter e.V.
RFV v. Bismarck Exter e.V.
137
Charlie Chaplin 13
H / Westf / B / 2007 / Charisma / Pablo / E: Bohlmeier,Ina / F: Bohlmeier,Ina
Details
H / Westf / B / 2007 / Charisma / Pablo / E: Bohlmeier,Ina / F: Bohlmeier,Ina
10 RV von Bismarck Exter I
36
GER
Vanessa Timmert
RFV v. Bismarck Exter e.V.
RFV v. Bismarck Exter e.V.
556
Stakkita 2
S / Westf / B / 2006 / Stalypso / Pilot / E: Tomkiewicz,Meike / F: Roloff,Hermann
Details
S / Westf / B / 2006 / Stalypso / Pilot / E: Tomkiewicz,Meike / F: Roloff,Hermann
10 RV von Bismarck Exter I
37
GER
Joy Eileen Heiduk
RFV v. Bismarck Exter e.V.
RFV v. Bismarck Exter e.V.
566
Sundays Dream
S / Westf / Db / 2011 / Sunday / Florestan I / E: Heiduk,Joy Eileen / F: Ítking,Wilhelm
Details
S / Westf / Db / 2011 / Sunday / Florestan I / E: Heiduk,Joy Eileen / F: Ítking,Wilhelm
10 RV von Bismarck Exter I
38
GER
Kim Pietsch
RFV v. Bismarck Exter e.V.
RFV v. Bismarck Exter e.V.
451
Peggys Caspar
W / Westf / F / 2004 / Cassone / Paradox I / E: Jünemann,Sandra / F: Jünemann,Sandra
Details
W / Westf / F / 2004 / Cassone / Paradox I / E: Jünemann,Sandra / F: Jünemann,Sandra
01 RV Fridericus Rex Valdorf I
39
GER
Tina Cording
RFV Fridericus Rex Valdorf e.V.
RFV Fridericus Rex Valdorf e.V.
145
Chelsea 122
S / Holst / F / 2009 / Cassini II / Laurin / E: Cording,Tina / F: Gutowski,Eckart
Details
S / Holst / F / 2009 / Cassini II / Laurin / E: Cording,Tina / F: Gutowski,Eckart
01 RV Fridericus Rex Valdorf I
40
GER
Mirja Tadajewski
RFV Fridericus Rex Valdorf e.V.
RFV Fridericus Rex Valdorf e.V.
257
Dougall
W / AESRpf / B / 2004 / Douglas (Rousseau) / Dikusa / E: Tadajewski,Mirja / F: Mathieson,H.u.M.
Details
W / AESRpf / B / 2004 / Douglas (Rousseau) / Dikusa / E: Tadajewski,Mirja / F: Mathieson,H.u.M.
01 RV Fridericus Rex Valdorf I
41
GER
Nadine Wattenberg
RFV Fridericus Rex Valdorf e.V.
RFV Fridericus Rex Valdorf e.V.
483
Que Tal K
W / Old / Db / 2008 / Quintender / Grandero / E: Wattenberg,Nadine / F: Wattenberg,Nadine
Details
W / Old / Db / 2008 / Quintender / Grandero / E: Wattenberg,Nadine / F: Wattenberg,Nadine
01 RV Fridericus Rex Valdorf I
42
GER
Pascal Sievering
RFV Fridericus Rex Valdorf e.V.
RFV Fridericus Rex Valdorf e.V.
385
Larrousse GT
S / Westf / B / 1998 / Lamoureux I / Paroli / E: Sigges,Kristin / F: Gutowski,Eckart
Details
S / Westf / B / 1998 / Lamoureux I / Paroli / E: Sigges,Kristin / F: Gutowski,Eckart
www.equi-score.com is een platform exclusief voor publicatie van resultaten. Het posten van de resultaten en de bijbehorende controle op juistheid is de exclusieve verantwoordelijkheid van de betreffende organisator of aanbieder van start- en resultatenlijsten. and the correctness of the data is at the result service provider. If you have question please contact
the service provider.