SHS Holstein International 2017
Jungs aufs Pferd
|
Juryleden |
Werner Peters Hans-Juergen Lange |
01 Stafette 1
1
GER
Georg Friedrich Rixen
Ostholst.RV Malente Eutin e.V.
Ostholst.RV Malente Eutin e.V.
580
02 Stafette 2
3
03 Stafette 3
5
GER
Silas von Holleuffer-Kypke
RuFV Boostedt u.Umg. eV
RuFV Boostedt u.Umg. eV
568
Prima Bella 5
S / DR / B / 2008 / Mad Max / Maritim II / E: Holleuffer-Kypke,Silas von / F: Reese,Gunda
Details
S / DR / B / 2008 / Mad Max / Maritim II / E: Holleuffer-Kypke,Silas von / F: Reese,Gunda
04 Stafette 4
7
GER
Jannik Nehring
RFV Schlamersdorf u.U.
RFV Schlamersdorf u.U.
557
05 Stafette 5
9
GER
Frederic Christian Osc Tollhagen
Pferdesportverein Dreikronen
Pferdesportverein Dreikronen
553
Johnny Blue 3
W / Pony o.R / B / 2002 / Unbekannt / Unbekannt / E: Tollhagen,Dr. Sonja-Luise
Details
W / Pony o.R / B / 2002 / Unbekannt / Unbekannt / E: Tollhagen,Dr. Sonja-Luise
06 Stafette 6
11
GER
Michael Clausen
RV Waabs-Langholz e.V.
RV Waabs-Langholz e.V.
548
Solitär 46
S / DR / BSCHE / 2003 / Dressman I / Constant / E: Clausen,Dr. Maike / F: Kögeböhn,Peter-Willi
Details
S / DR / BSCHE / 2003 / Dressman I / Constant / E: Clausen,Dr. Maike / F: Kögeböhn,Peter-Willi
07 Stafette 7
13
GER
Max Dettmann
RV Bad Schwartau u.U.
RV Bad Schwartau u.U.
550
Normandie 47
S / Trak. / R / 1998 / Goldino / Braunsberg / E: Dettmann, Rüdiger / F: Dettmann, Brigitte
Details
S / Trak. / R / 1998 / Goldino / Braunsberg / E: Dettmann, Rüdiger / F: Dettmann, Brigitte
08 Stafette 8
15
GER
Silas Sierks
RSG Volkerswurth eV
RSG Volkerswurth eV
555
09 Stafette 9
17
GER
Thore Stieper
RuFV Nutteln u.U. eV
RuFV Nutteln u.U. eV
567
Pinara 2
S / Pony o.R / R / 2006 / Unbekannt / FS Pour l'Amour / E: Plath,Andre / F: Lütkemeier,Franz-Josef
Details
S / Pony o.R / R / 2006 / Unbekannt / FS Pour l'Amour / E: Plath,Andre / F: Lütkemeier,Franz-Josef
10 Stafette 10
19
GER
Jonas Dallmeier
RuFV Nutteln u.U. eV
RuFV Nutteln u.U. eV
558
Dubai 35
W / Old / DF / 2002 / Decarpentry / Rubinstein I / E: Dallmeier,Elga / F: Teichert,Hedwig
Details
W / Old / DF / 2002 / Decarpentry / Rubinstein I / E: Dallmeier,Elga / F: Teichert,Hedwig
11 Stafette 11
21
GER
Mika Matthias Sternberg
Allg.RFV Ahrenlohe e.V
Allg.RFV Ahrenlohe e.V
554
PHW's Claire
S / DR / F / 2008 / Dax / Downl.Chorister / E: Westesen,Karl-Heinz / F: Westesen,Karl-Heinz
Details
S / DR / F / 2008 / Dax / Downl.Chorister / E: Westesen,Karl-Heinz / F: Westesen,Karl-Heinz
12 Stafette 12
23
GER
Tammo Hopp
RV Bornhöved u. Umg. e.V.
RV Bornhöved u. Umg. e.V.
556
Eisenherz 32
W / Holst / DB / 2005 / Easy Way I / 104BO85 / E: Hopp, Dr. Jochim / F: Bruehs, Horst
Details
W / Holst / DB / 2005 / Easy Way I / 104BO85 / E: Hopp, Dr. Jochim / F: Bruehs, Horst
13 Stafette 13
25
GER
Max Johann Horn
RV Klützer Winkel e. V.
RV Klützer Winkel e. V.
546
www.equi-score.com is een platform exclusief voor publicatie van resultaten. Het posten van de resultaten en de bijbehorende controle op juistheid is de exclusieve verantwoordelijkheid van de betreffende organisator of aanbieder van start- en resultatenlijsten. and the correctness of the data is at the result service provider. If you have question please contact
the service provider.