71. Timmeler Sommerturnier
Geld und Ehrenpreis: Gemeinde Großefehn
|
Juryleden |
Birgit Humme Andreas Hückelheim |
11 Tammingaburg Springen
1
GER
Claudia Grahn
RUFV Tammingaburg e.V.
RUFV Tammingaburg e.V.
091
Casper 340
W / Hann / Schwb / 2007 / Cassini II / Grundsee / E: Grahn,Claudia / F: Poppe,Dieter
Details
W / Hann / Schwb / 2007 / Cassini II / Grundsee / E: Grahn,Claudia / F: Poppe,Dieter
11 Tammingaburg Springen
2
GER
Maren Sandstede
RUFV Tammingaburg e.V.
RUFV Tammingaburg e.V.
387
Lejanero
W / Old / R / 2008 / Laureano / Placido / 104NO43 / E: Sandstede,Maren / F: Sandstede,Otto
Details
W / Old / R / 2008 / Laureano / Placido / 104NO43 / E: Sandstede,Maren / F: Sandstede,Otto
11 Tammingaburg Springen
3
GER
Sarah Marks
RUFV Tammingaburg e.V.
RUFV Tammingaburg e.V.
608
Wie Wanda
S / Old / B / 2010 / Check In / Wandervogel I / E: Oorlog,Johann / F: Janke,Susanne
Details
S / Old / B / 2010 / Check In / Wandervogel I / E: Oorlog,Johann / F: Janke,Susanne
08 Hesel Springen
4
GER
Wiebke Moldenhauer
RUFV Hesel u. Umgebung e.V.
RUFV Hesel u. Umgebung e.V.
233
Energy Lady
S / Hann / B / 2004 / El Bundy I / Sadenio / E: Meyer,Daniela / F: Bohlen,Wilhelm
Details
S / Hann / B / 2004 / El Bundy I / Sadenio / E: Meyer,Daniela / F: Bohlen,Wilhelm
08 Hesel Springen
5
GER
Petra Schmale-Weßels
RUFV Hesel u. Umgebung e.V.
RUFV Hesel u. Umgebung e.V.
395
08 Hesel Springen
6
GER
Larena Bohlen
RUFV Hesel u. Umgebung e.V.
RUFV Hesel u. Umgebung e.V.
089
Casimir W 2
W / OS / B / 2008 / Casiro I / Landor S / E: Bohlen,Manuela / F: Wulff-Brandt,Wiebke
Details
W / OS / B / 2008 / Casiro I / Landor S / E: Bohlen,Manuela / F: Wulff-Brandt,Wiebke
08 Hesel Springen
7
GER
Cindy Rosendahl
RUFV Hesel u. Umgebung e.V.
RUFV Hesel u. Umgebung e.V.
104
Chandra 28
S / Welsh / B / 2003 / Xequoia's Croeso Cymreig / Flakari ox / E: Rosendahl,Sabrina / F: Köpken,Erich
Details
S / Welsh / B / 2003 / Xequoia's Croeso Cymreig / Flakari ox / E: Rosendahl,Sabrina / F: Köpken,Erich
12 RuF Overledingerland Ihrhove
8
GER
Lena Körte
RFV Overledingerland Ihrhove e.V.
RFV Overledingerland Ihrhove e.V.
237
12 RuF Overledingerland Ihrhove
9
GER
Imke Körte
RFV Overledingerland Ihrhove e.V.
RFV Overledingerland Ihrhove e.V.
600
12 RuF Overledingerland Ihrhove
10
GER
Janna-Monique Korte
RFV Overledingerland Ihrhove e.V.
RFV Overledingerland Ihrhove e.V.
019
Aymos
W / DR / B / 2005 / Alibi / Llanarth Most Triton 20328 / E: Korte,Karen / F: Korte,Karen
Details
W / DR / B / 2005 / Alibi / Llanarth Most Triton 20328 / E: Korte,Karen / F: Korte,Karen
12 RuF Overledingerland Ihrhove
11
GER
Inga Bruns
RFV Overledingerland Ihrhove e.V.
RFV Overledingerland Ihrhove e.V.
065
Candy 669
W / Hann / Db / 2006 / Contendro I / Wolkentanz I / 104IP21 / E: Höfes,Reinder / F: Höfes,Reinder
Details
W / Hann / Db / 2006 / Contendro I / Wolkentanz I / 104IP21 / E: Höfes,Reinder / F: Höfes,Reinder
10 RuF Westerende Springen
12
GER
Caroline Driever
RUFV Westerende u.Umgeb. e.V.
RUFV Westerende u.Umgeb. e.V.
680
Corn-cord
H / Old / B / 2011 / Cornet's Prinz / Cordalme Z / E: Bula,Simona / F: Lüske,Hermann
Details
H / Old / B / 2011 / Cornet's Prinz / Cordalme Z / E: Bula,Simona / F: Lüske,Hermann
10 RuF Westerende Springen
13
GER
Maren Kasolowsky
RUFV Westerende u.Umgeb. e.V.
RUFV Westerende u.Umgeb. e.V.
575
Sri Lanka Susan
S / Old / B / 2011 / Straviaty / Rubin-Royal / E: Stroman,Karin / F: Stroman,Karin
Details
S / Old / B / 2011 / Straviaty / Rubin-Royal / E: Stroman,Karin / F: Stroman,Karin
10 RuF Westerende Springen
14
GER
Ruth Becker
RUFV Westerende u.Umgeb. e.V.
RUFV Westerende u.Umgeb. e.V.
216
Donja 232
S / Hann / F / 2010 / Don Presidente / Salvano / E: Becker,Renate / F: Rohdemann,Thomas
Details
S / Hann / F / 2010 / Don Presidente / Salvano / E: Becker,Renate / F: Rohdemann,Thomas
10 RuF Westerende Springen
15
GER
Lisa Alts
RUFV Westerende u.Umgeb. e.V.
RUFV Westerende u.Umgeb. e.V.
081
Carmarida xx
S / xx / B / 2007 / Black Sam Bellamy xx / Windwurf xx / E: Willms,Herbert / F: Böschen,Christoph
Details
S / xx / B / 2007 / Black Sam Bellamy xx / Windwurf xx / E: Willms,Herbert / F: Böschen,Christoph
04 RuF Leer- Bingum Springen
16
GER
Hanna Ligmann
RuFV Leer-Bingum e.V.
RuFV Leer-Bingum e.V.
545
Second Chance AS
S / Pinto / Schi / 2004 / Showtime / Cantus / E: Smidt,Albert / F: Smidt,Albert
Details
S / Pinto / Schi / 2004 / Showtime / Cantus / E: Smidt,Albert / F: Smidt,Albert
04 RuF Leer- Bingum Springen
17
GER
Sven Klock
RuFV Leer-Bingum e.V.
RuFV Leer-Bingum e.V.
579
Stella 1017
S / Dt.Pf / B / 2009 / Shadow Jumper / Lancet / E: Klock,Sven / F: John,Virginia
Details
S / Dt.Pf / B / 2009 / Shadow Jumper / Lancet / E: Klock,Sven / F: John,Virginia
04 RuF Leer- Bingum Springen
18
GER
Michaela Lehniger
RuFV Leer-Bingum e.V.
RuFV Leer-Bingum e.V.
451
Nicoss 2
W / DR / R / 2005 / Neckar / Black Boy / E: Lehniger,Michaela / F: von Seggern,Horst
Details
W / DR / R / 2005 / Neckar / Black Boy / E: Lehniger,Michaela / F: von Seggern,Horst
04 RuF Leer- Bingum Springen
19
GER
Finja Frerichs
RuFV Leer-Bingum e.V.
RuFV Leer-Bingum e.V.
444
Ms. Morningstar
S / Hann / B / 2011 / Montender / Landsieger I / E: Frerichs,Arno / F: Gruben,Djürko
Details
S / Hann / B / 2011 / Montender / Landsieger I / E: Frerichs,Arno / F: Gruben,Djürko
02 Filsum Springen
20
GER
Insa Schnau
FRV Filsum u. Umgeb. e.V.
FRV Filsum u. Umgeb. e.V.
217
Donna Levita
S / Hann / Schwb / 2014 / Diacontinus / Landadel / E: BG Schnau u. Dijksterhuis, / F: Schnau,Insa
Details
S / Hann / Schwb / 2014 / Diacontinus / Landadel / E: BG Schnau u. Dijksterhuis, / F: Schnau,Insa
02 Filsum Springen
21
GER
Deike Hirsemann
FRV Filsum u. Umgeb. e.V.
FRV Filsum u. Umgeb. e.V.
282
For Dinara
S / Westf / Db / 2010 / For Contest / Dinard L / E: Weßling,Lukas / F: Hagemann,Ludger
Details
S / Westf / Db / 2010 / For Contest / Dinard L / E: Weßling,Lukas / F: Hagemann,Ludger
02 Filsum Springen
22
GER
Silke Manssen
FRV Filsum u. Umgeb. e.V.
FRV Filsum u. Umgeb. e.V.
479
02 Filsum Springen
23
GER
Nicole Engler
FRV Filsum u. Umgeb. e.V.
FRV Filsum u. Umgeb. e.V.
213
Don Noir 5
W / Old / Schwb / 2012 / Dante Weltino / Duntroon / E: Lappins,Kerstin / F: ZG Lappins,Kerstin u.Armin
Details
W / Old / Schwb / 2012 / Dante Weltino / Duntroon / E: Lappins,Kerstin / F: ZG Lappins,Kerstin u.Armin
09 FuR Timmel
24
GER
Jasmin Tomke Möhlmeyer
FuRV Timmel e.V.
FuRV Timmel e.V.
641
Carry Diamond
S / Old / B / 2004 / Carry Gold / Sandro Hit / E: Harms-Ubben,Ute / F: Siemers,Heiko
Details
S / Old / B / 2004 / Carry Gold / Sandro Hit / E: Harms-Ubben,Ute / F: Siemers,Heiko
09 FuR Timmel
25
GER
Talea Köster
FuRV Timmel e.V.
FuRV Timmel e.V.
439
Miss Matchello
S / DR / F / 2006 / Matchello K / Spanenland's Patrick / E: Köster,Birgit / F: Meierkoor,Friedhelm
Details
S / DR / F / 2006 / Matchello K / Spanenland's Patrick / E: Köster,Birgit / F: Meierkoor,Friedhelm
09 FuR Timmel
26
GER
Paula Alberts
FuRV Timmel e.V.
FuRV Timmel e.V.
292
Frederic 134
W / Old / R / 2007 / Don Frederico / Royal Diamond / E: Alberts,Anna / F: Barth,Anneus
Details
W / Old / R / 2007 / Don Frederico / Royal Diamond / E: Alberts,Anna / F: Barth,Anneus
03 RSC Norden - Nordsee Springen
27
03 RSC Norden - Nordsee Springen
28
www.equi-score.com is een platform exclusief voor publicatie van resultaten. Het posten van de resultaten en de bijbehorende controle op juistheid is de exclusieve verantwoordelijkheid van de betreffende organisator of aanbieder van start- en resultatenlijsten. and the correctness of the data is at the result service provider. If you have question please contact
the service provider.