Fürstenwald Springturnier
Preis der Familie Hauck17 Stafettenspringprfg.Kl.A*10 deelnemers in deze proef Laatst geüpdatet om 18:24 Uur (11.05.2019)
|
01 Stafette 1
1
GER
Celina Fischer
RFV Fürstenwald e.V.
RFV Fürstenwald e.V.
221
Cliff 49
W / OS / F / 2003 / Concetto / Raphael / E: Fischer,Celina / F: Oltmann-Janßen,Daniela
Details
W / OS / F / 2003 / Concetto / Raphael / E: Fischer,Celina / F: Oltmann-Janßen,Daniela
02 Stafette 2
3
GER
Lasse Michalke
RV Weser-Solling e.V.
RV Weser-Solling e.V.
153
Castalina B
S / DSP / B / 2012 / Casdorff / Carte d'Or / E: Wrede,Holger / F: Becher,Christian
Details
S / DSP / B / 2012 / Casdorff / Carte d'Or / E: Wrede,Holger / F: Becher,Christian
02 Stafette 2
4
GER
Holger Wrede
RFV Gieselwerder
RFV Gieselwerder
398
03 Stafette 3
5
GER
Philip Claus
RFV Fürstenwald e.V.
RFV Fürstenwald e.V.
047
Bella 929
S / Hafl. / F / 2007 / Nathian / Maestro / E: Iwicki,Franziska / F: Hartmann,Harald
Details
S / Hafl. / F / 2007 / Nathian / Maestro / E: Iwicki,Franziska / F: Hartmann,Harald
05 Stafette 5
9
GER
Lena Isenberg
RG Jolly Jumper Diemarden e.V.
RG Jolly Jumper Diemarden e.V.
286
Cute Missy
S / Hann / B / 2006 / Contendro I / Natiello xx / 104BT55 / E: Isenberg,Lena / F: Isenberg,Sabine
Details
S / Hann / B / 2006 / Contendro I / Natiello xx / 104BT55 / E: Isenberg,Lena / F: Isenberg,Sabine
05 Stafette 5
10
GER
Louisa Isenberg
RG Jolly Jumper Diemarden e.V.
RG Jolly Jumper Diemarden e.V.
464
06 Stafette 6
11
GER
Nadine Höhn
RFV Fürstenwald e.V.
RFV Fürstenwald e.V.
572
Remember me 58
S / Old / F / 2004 / Ruiz Soler / Davignon I / E: Höhn,Nadine / F: Eppinger,Andre
Details
S / Old / F / 2004 / Ruiz Soler / Davignon I / E: Höhn,Nadine / F: Eppinger,Andre
07 Stafette 7
13
GER
Nina Jende
Reiter- u. Tennisverein Adelebsen e
Reiter- u. Tennisverein Adelebsen e
317
Djuna Dream of Daylight
S / Hann / Df / 2004 / D'Olympic / Fabriano / E: Jende,Heike / F: Arend,Engelbert
Details
S / Hann / Df / 2004 / D'Olympic / Fabriano / E: Jende,Heike / F: Arend,Engelbert
08 Stafette 8
15
GER
Tjark Seeger
RV Gut Waitzrodt e.V.
RV Gut Waitzrodt e.V.
026
Aramis S 2
W / Hess / B / 2009 / Avagon / Katanga AA / E: Seeger,Sabrina / F: Schröter,Swantje
Details
W / Hess / B / 2009 / Avagon / Katanga AA / E: Seeger,Sabrina / F: Schröter,Swantje
09 Stafette 9
17
GER
Lena Dreßler
Reiterfreunde Hemeln e. V.
Reiterfreunde Hemeln e. V.
643
Vivien D
S / Hann / B / 2013 / Van Helsing / Colander / E: Dreßler,Lena / F: Ausbildungsstall Duchac,
Details
S / Hann / B / 2013 / Van Helsing / Colander / E: Dreßler,Lena / F: Ausbildungsstall Duchac,
www.equi-score.com is een platform exclusief voor publicatie van resultaten. Het posten van de resultaten en de bijbehorende controle op juistheid is de exclusieve verantwoordelijkheid van de betreffende organisator of aanbieder van start- en resultatenlijsten. and the correctness of the data is at the result service provider. If you have question please contact
the service provider.