Springturnier Eiterfeld 30.05.-02.06.2019
Geldpreis des Therapie- und Rehazentrum Hübbe, Eiterfeld
|
Juryleden |
Antje Jünemann Andrea Herzig |
01 Trmmer Truppe
1
GER
Jana Theresa Georgoulis
LRFV Eiterfeld e.V.
LRFV Eiterfeld e.V.
445
Mythos 88
W / Old / B / 2010 / Murphy Him Self / Piquet / E: Georgoulis,Jana Theresa / F: Kleemann,Winfried
Details
W / Old / B / 2010 / Murphy Him Self / Piquet / E: Georgoulis,Jana Theresa / F: Kleemann,Winfried
01 Trmmer Truppe
2
GER
Markus Glotzbach
LRFV Eiterfeld e.V.
LRFV Eiterfeld e.V.
567
01 Trmmer Truppe
3
GER
Nina Roßbach
RFV Richelsdorf e.V.
RFV Richelsdorf e.V.
050
Caballero 89
W / Holst / B / 2003 / Cash / Sandro / 103HC34 / E: Roßbach,Nina / F: Kraas,Ekkehard
Details
W / Holst / B / 2003 / Cash / Sandro / 103HC34 / E: Roßbach,Nina / F: Kraas,Ekkehard
01 Trmmer Truppe
4
POL
Paulina Magdalena Lukiewska
LRFV Eiterfeld e.V.
LRFV Eiterfeld e.V.
129
Catalina S 4
S / Westf / B / 2011 / Cancara / Acobat II / E: Göllmann,Lisa / F: ZG Schreiber,Sabine u.Jochen
Details
S / Westf / B / 2011 / Cancara / Acobat II / E: Göllmann,Lisa / F: ZG Schreiber,Sabine u.Jochen
02 Mission possible
5
GER
Nuscha Tschepke
RV Bebra e.V.
RV Bebra e.V.
264
Duva 2
S / KWPN / R / 2008 / Stjerreljocht Surprise / Lorton / E: Zimmermann,Friedegard / F: Versteeg,L.
Details
S / KWPN / R / 2008 / Stjerreljocht Surprise / Lorton / E: Zimmermann,Friedegard / F: Versteeg,L.
02 Mission possible
6
GER
Sofie Loreen Hentschel
RV Hilperhausen e.V.
RV Hilperhausen e.V.
126
Casscaya
S / DSP / B / 2009 / Colorit / Embassy I / E: Hentschel,Stefanie / F: Franke,Dietrich
Details
S / DSP / B / 2009 / Colorit / Embassy I / E: Hentschel,Stefanie / F: Franke,Dietrich
02 Mission possible
7
GER
Rebecca Schmidt
RC Holzheim e.V.
RC Holzheim e.V.
184
Coco Chanel 262
S / Old / B / 2013 / Corcovado / Piquet / E: Kleemann,Winfried / F: Kleemann,Winfried
Details
S / Old / B / 2013 / Corcovado / Piquet / E: Kleemann,Winfried / F: Kleemann,Winfried
02 Mission possible
8
GER
Laura Lindstädt
RV Bebra e.V.
RV Bebra e.V.
220
Cornet's Casanova Royal
W / Hann / Db / 2010 / Cristallo / Contendro I / E: Pfnür,Nico Maximilian / F: Bollhorst,Wilhelm
Details
W / Hann / Db / 2010 / Cristallo / Contendro I / E: Pfnür,Nico Maximilian / F: Bollhorst,Wilhelm
03 Team Eiterfeld
9
GER
Doreen Peschel
LRFV Eiterfeld e.V.
LRFV Eiterfeld e.V.
355
03 Team Eiterfeld
10
GER
Marie Busold
LRFV Eiterfeld e.V.
LRFV Eiterfeld e.V.
174
Classico S 2
W / Holst / B / 2008 / Cassini II / Lantaan / 105DC43 / E: Schneider,Horst / F: Schneider,Horst
Details
W / Holst / B / 2008 / Cassini II / Lantaan / 105DC43 / E: Schneider,Horst / F: Schneider,Horst
03 Team Eiterfeld
11
GER
Tristan Heinrich
LRFV Eiterfeld e.V.
LRFV Eiterfeld e.V.
266
Easy Game 10
W / KWPN / Schi / 2009 / Carthino Z / Goodtimes / E: Heinrich,Tristan / F: Hujan,Daya
Details
W / KWPN / Schi / 2009 / Carthino Z / Goodtimes / E: Heinrich,Tristan / F: Hujan,Daya
03 Team Eiterfeld
12
GER
Jenny Müglich
LRFV Eiterfeld e.V.
LRFV Eiterfeld e.V.
448
04 Die jungen Wilden
13
GER
Jennifer Larwig
RSG Sünna
RSG Sünna
008
Amadeus 1036
W / DR / B / 2012 / Airman xx / Spencer / E: Larwig,Jennifer / F: Kaufhold,Rigobert
Details
W / DR / B / 2012 / Airman xx / Spencer / E: Larwig,Jennifer / F: Kaufhold,Rigobert
04 Die jungen Wilden
14
GER
Elise Weber
RSG Sünna
RSG Sünna
439
Montana 664
S / DSP / Schi / 2006 / Monte Bellini / Walzerglanz / E: Illinger,Ullrich / F: Haase,Uwe
Details
S / DSP / Schi / 2006 / Monte Bellini / Walzerglanz / E: Illinger,Ullrich / F: Haase,Uwe
04 Die jungen Wilden
15
GER
Lea Nattmann
LRFV Eiterfeld e.V.
LRFV Eiterfeld e.V.
468
04 Die jungen Wilden
16
GER
Julia Walther
RSG Sünna
RSG Sünna
294
05 Proberunde
17
GER
Celine Taffner
RV Bebra e.V.
RV Bebra e.V.
248
Desperada 19
S / Hann / Db / 2010 / Diamond Hit / Lanthan / E: Gunkel,Nina / F: Niehs,Jürgen
Details
S / Hann / Db / 2010 / Diamond Hit / Lanthan / E: Gunkel,Nina / F: Niehs,Jürgen
05 Proberunde
18
GER
Marlin Leonie Ditzel
RV Bad Wildungen
RV Bad Wildungen
007
Alisha SR
S / APbSp / Schi / 2011 / Al Ashar ox / Nils / E: Ritterswürden,Sarah / F: Ritterswürden,Sarah
Details
S / APbSp / Schi / 2011 / Al Ashar ox / Nils / E: Ritterswürden,Sarah / F: Ritterswürden,Sarah
05 Proberunde
19
GER
Lara Taffner
RV Bebra e.V.
RV Bebra e.V.
516
Sarina 275
S / DSP / B / 2010 / La Quitol (ex: Long Island Z) / Saccor / E: Taffner,Celine / F: ZG Winter,Andrea u.Uwe
Details
S / DSP / B / 2010 / La Quitol (ex: Long Island Z) / Saccor / E: Taffner,Celine / F: ZG Winter,Andrea u.Uwe
www.equi-score.com is een platform exclusief voor publicatie van resultaten. Het posten van de resultaten en de bijbehorende controle op juistheid is de exclusieve verantwoordelijkheid van de betreffende organisator of aanbieder van start- en resultatenlijsten. and the correctness of the data is at the result service provider. If you have question please contact
the service provider.